W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

zdjęcie przedstawia rysunki z urządzeniami elektrycznymi oraz meblami obrazujących śmieci wielkogabarytowe. Pod rysunkiem widnieje napis Jesienna Gminna Zbiórka Śmieci 2022. W lewym górnym rogu herb Gminy Wietrzychowice.

Wójt Gminy Wietrzychowice informuje, że na terenie Gminy Wietrzychowice w dniach 1 – 2 września 2022 roku odbędzie się jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon tylko od samochodów osobowych oraz akumulatorów.

Odpady będą odbierane:

  • 1 września 2022 r.– Jadowniki Mokre, Miechowice Wielkie, Miechowice Małe;
  • 2 września 2022 r. – Wietrzychowice, Sikorzyce, Demblin, Nowopole, Pałuszyce, Wola Rogowska.

Odpady należy wystawić w dniu odbioru przed godz. 7.00 w miejscach z których odbierane są pojemniki z odpadami komunalnymi.

Przypominamy, iż podmiotem uprawnionym do zbierania odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon i akumulatorów w wyżej wymienionych terminach jest CONTECO Sp. z o.o. z siedzibą 33-130 Radłów, ul. Woleńska 15.

 

{"register":{"columns":[]}}