W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jak zdobywamy kluczowe kompetencje w gminie Wietrzychowice

W naszej gminie stawiamy na rozwój dzieci. Dlatego nauczyciele z Zespołu Szkół Podstawowych w Wietrzychowicach przystąpili do programu „Małopolska lekcja Enter”. W ramach programu nauczyciele będą mogli poszerzyć swoje osobiste kompetencje a także kompetencje w zakresie przedsiębiorczości.

Dzięki szkoleniom przeprowadzonym przez profesjonalistów zdobędą wiedzę i kompetencje, w zakresie cyfryzacji , która w obecnych czasach jest istotnym elementem edukacji zwłaszcza na poziomie edukacji szkolnej.

Również pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach uczestniczą w różnych szkoleniach wspomagających ich wiedzę i umiejętności, niezbędne w ich pracy z osobami starszymi.

Samodoskonalenie i praca nad samorozwojem należą do kluczowych kompetencji mających wpływ na naszą pracę.

Czy w zdobywaniu kluczowych kompetencji coś nas ogranicza?

Absolutnie nie!!!

Umiejętności kluczowe dla naszego rozwoju możemy zdobywać na każdym etapie naszego życia. Nie ma górnej ani dolnej granicy wieku. Wszystko jest możliwe i zależy wyłącznie od naszych chęci.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku:

Wideo

{"register":{"columns":[]}}