W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inwestujemy w rozwiązania ekologiczne!

02.01.2024

zdjęcie przedstawia po lewej widok na stary budynek od strony wejścia do OSP,, z prawej strony widnieje podobne ujęcie już po termomodernizacji budynku.

Dzięki pozyskanym środkom z Unii Europejskiej realizujemy inwestycje, które nie tylko poprawiają wygląd budynków użyteczności publicznej ale również pozwalają na oszczędności, dzięki zastosowanym rozwiązaniom.

W ramach umowy z Urzędem Marszałkowskim gruntownej moderminazji został poddany budynek Wielofunkcyjny w miejscowości Miechowice Małe.

Obiekt zyskał nie tylko nową elewację ale został także docieplony. W budynku wymieniono stare drewniane okna i drzwi na nowe. Zainstalowano również nową instalację gazową oraz instalację fotowoltaiczną.

Serdecznie dziękujemy za pomoc i okazane wsparcie Zarządowi Małopolskiemu w składzie:

  • Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego,

  • Łukasz Smółka Wicemarszałek Województwa Małopolskiego,

  • Józef Gawron Wicemarszałek Województwa Małopolskiego,

  • Marta Malec-Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego

  • Iwona Gibas Członek Zarządu Województwa Małopolskiego,

Serdecznie dziękujemy Wojciechowi Skruchowi Wiceprzewodniczącemu Sejmiku Województwa Małopolskiego za pomoc, pozytywną opinię oraz nieustanne wspieranie Gminy Wietrzychowice.

Materiały

Dom Ludowy w Miechowicach Małych zyskał nowy blask
{"register":{"columns":[]}}