W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja Komendanta Komisariatu w Żabnie

zdjęcie przedstawia siedzącego za biurkiem Komendanta Komisariatu Policji w Żabnie

Szanowni Państwo,

przed nami Święta Bożego Narodzenia, wkrótce zasiądziemy do wigilijnej kolacji. Część z nas czeka daleka podróż, inni świętować będą w miejscu zamieszkania. Wyjeżdżając pamiętajmy aby dobrze zabezpieczyć nasze domy oraz przygotować się do podróży. Wyjeżdżając z posesji sprawdźmy dokładnie czy zamknęliśmy wszystkie okna i drzwi w domu.

W trakcie robienia zakupów uważajmy na kieszonkowych złodziei, najlepiej nie nośmy dużych kwot a portfel trzymajmy wewnątrz kurtki czy marynarki. 

Jak co roku w czasie świąt, policjanci z Komisariatu Policji w Żabnie będą dbali o nasze bezpieczeństwo. Zwracamy się jednak z apelem aby w przypadku zauważenia jakieś niepokojącej sytuacji, czy dziwnie zachowujących się osób, przekazywać niezwłocznie tą informację dzwoniąc na numer alarmowy 112.

 

Komendant Komisariatu Policji w Żabnie przypomina również, że wszelkie sprawy urzędowe można zgłaszać:

  • osobiście tj. w siedzibie jednostki (od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7.00-23.00),
  • telefonicznie pod nr telefonu  47 831 2420 (od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 7.00-23.00),
  • pocztą elektroniczną pod adres: kp-zabno@tarnow.policja.gov.pl,
  • pisemnie na adres jednostki, ul. Sieradzka 19, 33-240 Żabno.

Ponadto w przypadku nieobecności funkcjonariuszy zgłoszenia można dokonać dzwoniąc pod numer alarmowy 112

Dla mieszkańców chcących mieć wpływ na bezpieczeństwo w okolicy w której mieszkają, zapraszamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. To nowoczesne narządzie, pozwoli przy pomocy internetu, wskazać zagrożenia jakie występują w Państwa okolicy. Zgłoszeń, można dokonywać za pomocą podanego linku:

https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html

Szanowni Mieszkańcy,

korzystając z okazji, w tym szczególnym przedświątecznym okresie, w imieniu własnym oraz wszystkich funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Żabnie, składam Wam najserdeczniejsze życzenia, aby świąteczny czas był przepełniony odpoczynkiem i wyjątkowymi spotkaniami
w gronie najbliższych!

Życzę Państwu ponadto, byście dążyli do tworzenia przyjacielskich więzi, które to wspólnie
z podjętymi przez nas działaniami, przyczynią się do wypracowania wzajemnego szacunku, zaufania oraz dobrych relacji.

Z wyrazami szacunku!

Komendant Komisariatu Policji w Żabnie
kom. Dominik Rzepecki

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}