W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca zapotrzebowania na węgiel kamienny

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

W związku z prowadzonymi przez Polski Rząd pracami nad ustawą regulującą dystrybucję
 i sprzedaż węgla przez jednostki samorządu terytorialnego Wójt Gminy Wietrzychowice zwraca się z prośbą do mieszkańców Gminy Wietrzychowice o zgłaszanie zapotrzebowania na węgiel kamienny na najbliższy sezon grzewczy.

Pozwoli to określić skalę potrzeb gospodarstw domowych w Gminie Wietrzychowice na węgiel kamienny i odpowiednio zaplanować działania w zakresie zakupu oraz dystrybucji węgla na terenie gminy.

 Informacje dotyczące potrzeb w zakresie ilości węgla kamiennego (z podaniem adresu gospodarstwa domowego) można zgłaszać w Urzędzie Gminy Wietrzychowice osobiście (pok. 1- kasa) telefonicznie pod nr 146418045 wew. 22 lub e-mailem na adres: gk@wietrzychowice.pl

{"register":{"columns":[]}}