W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca wywozu śmieci wielkogabarytowych

11.08.2023

grafika przedstawia obrazki śmieci wielkogabarytowych typu pralka, lodówka, laptop oraz napis Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i Jesienna Gminna Zbiórka Śmieci 2023

Wójt Gminy Wietrzychowice informuje, że na terenie Gminy Wietrzychowice w miesiącu sierpniu i wrześniu odbędzie się jesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon tylko od samochodów osobowych oraz akumulatorów.

Odpady będą odbierane:

  • 18 sierpnia 2023 r. – WIETRZYCHOWICE, SIKORZYCE, DEMBLIN, NOWOPOLE, PAŁUSZYCE, WOLA ROGOWSKA;

  • 8 września 2023 r. – MIECHOWICE WIELKIE, MIECHOWICE MAŁE, JADOWNIKI MOKRE.

Odpady należy wystawić w dniu odbioru przed godz. 7.00 w miejscach z których odbierane są pojemniki z odpadami komunalnymi.

Przypominamy, iż podmiotem uprawnionym do zbierania odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, zużytych opon i akumulatorów w wyżej wymienionych terminach jest CONTECO Sp. z o.o. z siedzibą 33-130 Radłów, ul. Woleńska 15.

Materiały

Treść ogłoszenia
gabaryty-2023.odt 0.07MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}