W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca wynajmowania lokali budynków użyteczności publicznej

01.03.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Gmina Wietrzychowice udostępnia i wynajmuje posiadane lokale w budynkach użyteczności publicznej dla osób fizycznych oraz firm w poszczególnych miejscowościach gminy po uprzednim zawarciu umowy najmu, zgodnie z Uchwałą Rady Gminy Nr XXI/161/2005 z dnia 26.04.2025 oraz Zarządzeniem Wójta Gminy Wietrzychowice Nr 13.2017 z dnia 28.02.2017.

UWAGA!!!

Gmina Wietrzychowice nie ponosi odpowiedzialności za treści przekazywane przez wynajmujących na spotkania jeśli nie jest ich organizatorem.

{"register":{"columns":[]}}