W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca projektu "Prace interwencyjne - AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ"

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie informuje, że posiada środki na realizację prac interwencyjnych w ramach projektu "Prace interwencyjne - AKTYWNIE W PRZYSZŁOŚĆ", który jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, Oś 8 Rynek Pracy, Działanie 8.2 Aktywizacja zawodowa, Typ projektu A. Kompleksowe programy na rzecz aktywizacji zawodowej osób pozostających bez pracy. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

LOGO z napisem Urząd Pracy

Wysokość miesięcznej refundacji zatrudnienia pracownika wynosi ok. 1 230,00 zł.

Refundacja w ramach prac interwencyjnych będzie przyznawana na okres:

  • do 6-ciu miesięcy – na podstawie art. 51 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2021 r. poz. 1100, z późn. zm.),
  • do 12 miesięcy - na podstawie art. 59 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2021 r. poz. 1100, z późn. zm.), w związku z zatrudnieniem osoby bezrobotnej powyżej 50 roku życia.
 
  
Szczegółowe informacje możecie Państwo uzyskać w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnowie, pl. gen. J. Bema 3, 33-100 Tarnów, pod nr telefonu 14 688 23 27 oraz na stronie internetowej: https://tarnow.praca.gov.pl/
 
{"register":{"columns":[]}}