W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca programu "Małopolska deszczówka 2024"

04.04.2024

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Urząd Gminy Wietrzychowice informuje, że w związku z ogłoszeniem przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Departament Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich programu „Małopolska deszczówka 2024” istnieje możliwość zaopatrzenia mieszkańców w zbiorniki naziemne
w celu zatrzymania wody opadowej  lub roztopowej o pojemności od 500l do 1000l, które zostaną przekazane mieszkańcom umową użyczenia.

Zainteresowanych mieszkańców prosimy o kontakt z Urzędem Gminy Wietrzychowice w terminie do 15 kwietnia 2024r. pod nr telefonu 146622119 lub bezpośrednio w Urzędzie Gminy pok. nr 13 w godzinach pracy Urzędu.

{"register":{"columns":[]}}