W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca możliwości skorzystania z dofinansowania na wymianę starego pieca

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Wójt Gminy Wietrzychowice przypomina o możliwości skorzystania z dofinansowania do wymiany starego pieca węglowego na nowoczesny kocioł na paliwo stałe tj: ekogroszek, pellet lub piec zgazowujący drewno.

W ramach realizacji projektu 4.4.3 – „Wymiana niskosprawnych źródeł ciepła na nowoczesne kotły węglowe w wybranych gminach powiatów brzeskiego, tarnowskiego i dąbrowskiego” można otrzymać dofinansowanie w wysokości do 9 000 zł.
Osoby zainteresowane proszone są o złożenie ankiety w Urzędzie Gminy Wietrzychowice  pok. 14  do dnia 15 listopada 2019 r.
Więcej informacji można uzyskać w Urzędzie Gminy Wietrzychowice  – pokój nr 14, numer telefonu: 14 641 80 45  wew. 14.

 

{"register":{"columns":[]}}