W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca kontroli zbiorników bezodpływowych (szamb) oraz przydomowych oczyszczalni ścieków

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Urząd Gminy Wietrzychowice informuje, że od 1 lipca 2023 r. na terenie Gminy Wietrzychowice będą przeprowadzane KONTROLE wszystkich nieruchomości wyposażonych w ZBIORNIKI BEZODPŁYWOWE i PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW.

Kontrola dotyczy roku 2022 oraz roku 2023 wg Planu Kontroli.

Podczas kontroli na wezwanie sprawdzane będzie w szczególności posiadanie umowy z przedsiębiorcą uprawnionym do prowadzenia działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych lub przydomowych oczyszczalni ścieków i transportu nieczystości ciekłych oraz dowodów uiszczania opłat za te usługi (m.in. dowodów zapłaty).

Szczegółowe infoirmacje wraz planem kontroli znajdują się w załączniku w materiałach do pobrania.
 

Wietrzychowice, dnia 09.06.2023 r

Materiały

Ogłoszenie kontrola zbiorników bezodpływowe
OGŁOSZENIE​_kontrola​_zbiorniki​_bezodpływowe​_1.pdf 0.12MB
{"register":{"columns":[]}}