W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja- Bank Żywności

LOGO Banku Żywności, przedstawiające kontury dwóch ptaków w kolorze pochylonych nad miską otoczonych kołem. Ptaki i koło są w kolorze pomarańczowym na białym tle.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach informuje, że przedłuża okres składania wniosków o pomoc żywnościową do 31stycznia 2022r w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Program jest skierowany do osób, które znajdują się w trudnej sytuacji i uzyskują dochód nieprzekraczający:

 

1.707,20 zł dla osoby samotnie gospodarującej,

1.320,00 zł dla osoby w rodzinie.

 

Aby otrzymać pomoc żywnościową należy:

 

  • Zgłosić się do Ośrodka Pomocy Społecznej właściwego dla miejsca zamieszkania lub do organizacji partnerskiej wydającej żywność w celu zakwalifikowania do odbioru żywności.
  • Jeśli spełniamy wskazane kryteria, otrzymujemy skierowanie, które umożliwia odbiór we wskazanym na skierowaniu miejscu.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr telefonu: 14/6418 150

Szczegółowe informacje w załączonym pliku:

Materiały

Dodatkowe informacje
20211230082000416.pdf 0.14MB
{"register":{"columns":[]}}