W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Inauguracyjna Sesja Rady Gminy Wietrzychowice

09.05.2024

Zdjęcie przedstawia kobiety i mężczyzn w wieku od 50 do 75 lat pozujących do zdjęcie na schodach przed budynkiem Urzędu Gminy Wietrzychowice

W dniu 7 maja odbyła się I sesja IX Kadencji (2024-2029) Rady Gminy Wietrzychowice. Uroczystości przewodniczył radny senior Tadeusz Dulian, który dokonał otwarcia posiedzenia. Następnie Radni z rąk Przewodniczącej Gminnej Komisji Wyborczej Sabiny Nowak odebrali zaświadczenia o wyborze na Radnego oraz złożyli ślubowanie.

Zaświadczenie o wyborze na Urząd Wójta Gminy Wietrzychowice odebrał Robert Śpiewak, nowo wybrany Wójt Gminy Wietrzychowice, który także złożył uroczyste ślubowanie i zwrócił się, w krótkim przemówieniu, do uczestników, gości i mieszkańców Gminy Wietrzychowice.

Podczas sesji odbyło się także głosowanie, w którym na Przewodniczącego Rady Gminy wybrana została Dorota Stokłosa, a wiceprzewodniczącymi Rady zostali Grzegorz Duda oraz Andrzej Dębiński.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}