W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminne Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych

Dnia 26 września 2021 roku na stadionie w Wietrzychowicach odbyły się Gminne zawody jednostek OSP, zorganizowane przez Wójta Gminy Wietrzychowice.

Drużyna OSP w takcie wykonywania zadania

W zawodach uczestniczyli druhowie z jednostek: OSP Wietrzychowice, OSP Demblin, OSP Jadowniki Mokre, OSP Miechowice Wielkie.

OSP Miechowice Małe, brało udział w zawodach jedynie w roli sędziego, gdyż mimo chęci nie udało im się zebrać wymaganej liczby strażaków do utworzenia drużyny.

Po zaciętej rywalizacji i podliczeniu punktacji sędzia główny druh Prezes Maciej Mądrzyk przedstawił wyniki:

1 miejsce – Wietrzychowice

2 miejsce – Jadowniki Mokre

3 miejsce – Demblin

4 miejsce – Miechowice Wielkie

Oprócz dyplomów i pucharu  za zajęcie pierwszego miejsca, poszczególne jednostki OSP otrzymały również nagrody pieniężne od Wójta Gminy Wietrzychowice. Gratulujemy zwycięskiej drużynie.Dziękujemy wszystkim jednostkom za obecność i udział w zawodach. Serdecznie dziękujemy Zarządowi Gminnemu OSP Wietrzychowice za pomoc w organizacji zawodów.

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}