W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminne Święto Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Wietrzychowice

zdjęcie przedstawia przemarsz strażaków z jednostek OSP

30 kwietnia 2023 r. w Jadownikach Mokrych odbyły się obchody Gminnego Święta Ochotniczych Straży Pożarnych w Gminie Wietrzychowice.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w Kościele Parafialnym w Jadownikach Mokrych. Następnie zaproszeni goście wraz Wójtem Gminy Wietrzychowice oraz druhami i druhnami z jednostek: OSP Demblin, OSP Jadowniki Mokre, OSP Miechowice Małe, OSP Miechowice Wielkie, OSP Pałuszyce-Nowopole, OSP Sikorzyce, OSP Wietrzychowice, OSP Wola Rogowska przemaszerowali do Domu Ludowego w Jadownikach Mokrych, gdzie odbyły się dalsze uroczystości.

Gminne Święto Ochotniczych Straży Pożarnych było okazją do podziękowania druhnom i druhom za pracę na rzecz bezpieczeństwa na terenie Gminy Wietrzychowice.

Serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniu święta składamy Pani Urszuli Kogut sołtysowi Jadownik Mokrych, Kołu Gospodyń Jadowniki Mokre na czele z Prezesem Panem Janem Gibesem oraz pracownikom Gminnego Centrum Kultury w Wietrzychowicach.

Materiały

Strażackie Święto w gminie Wietrzychowice- relacja telewizji tarnowska.tv

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}