W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Głosuj na Inwestycję z perspektywą

Konkurs "Inwestycje z perspektywą” realizowany przez Polską Agencję Prasową S.A to konkurs, którego celem jest ukazanie najlepszych inwestycji UE w Polsce. Każda gmina w Polsce mogła zgłosić inwestycję, która jej zdaniem niesie za sobą wiele korzyści na przyszłość. Gmina Wietrzychowice również zgłosiła swoją inwestycję do konkursu.

Inwestycja z perspektywą

Miło nam poinformować, że wybrana przez nas inwestycja pn. „Wiata grillowa oraz ścieżka rowerowa pn. Szlak szmaragdowy w Miechowicach Małych” oficjalnie znalazła się wśród  inwestycji z całej Polski startujących w konkursie.

Głosowanie na najciekawszą  "Inwestycje z perspektywą” odbywa się internetowo.

W głosowaniu może wziąć udział każdy, wystarczy wejść na stronę: https://europapnews.pap.pl/#maps)

Inwestycję można znaleźć zaznaczając odpowiednie województwo na mapie – po prawej stronie pojawi się wtedy lista projektów – lub używając wyszukiwarki, która znajduje się nad mapą.

W wyszukiwarce należy wpisać nazwę inwestycji.

Głosowanie potrwa do końca roku.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}