W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dom rodzinny Abp. Józefa Kowalczyka

Tutaj urodził się i spędził dzieciństwo Abp. Józef Kowalczyk

zdjęcie przedstawia niewielki dom z wejściem pośrodku oraz oknami z każdej ze stron wejścia. dach pokryty jest czerwona blachą. Przed domem posadzone są różne rośliny.

Miejsce, w którym urodził się i wychował Apb. ks Józef Kowalczyk. Zwany inaczej-  Ranczo „Dębowe Domy” to miejsce wypoczynku i wielu ciekawych atrakcji, na którym znajdują się budynki wolnostojące: dom rodzinny Arcybiskupa Józefa Kowalczyka, altanka z miejscami siedzącymi oraz  z wyodrębnionym terenem na grilla. W pobliżu znajduje się budynek z salą kominkową i aneksem kuchennym. Ranczo położone jest w malowniczym krajobrazie jadownickiej ziemi nazywanej „małą ojczyzną”. 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}