W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Cel mamy jeden- pomagamy!

Flaga Ukrainy i napis pomoc dla ukrainy
Drodzy Mieszkańcy!
 
Bardzo dziękujemy za tak liczny odzew i pomoc w zbiórce darów dla osób przybywających na teren naszej gminy z pochłoniętej wojną Ukrainy. Państwa dobro w postaci różnych darów już została w dużej ilości przekazana do uchodźców przybywających na teren Gminy Wietrzychowice.
 
Jesteśmy ogromnie wdzięczni za każdy gest, za każdą przekazaną rzecz, która wspomoże najbardziej potrzebujących w tym ciężkim czasie.
 
W poniedziałek zgromadzone rzeczy w sali Gminnego Centrum Kultury zostaną przekazane do Powiatowego Magazynu Pomocy. Część z tych rzeczy trafi do uchodźców przebywających na terenie naszego kraju. Reszta zostanie wysłana specjalnym transportem na Ukrainę.
 
Szczególnie dziękujemy wszystkim osobom, które okazały swoje dobre serce i przyjęły pod swój dach rodziny z dziećmi, dając im najważniejszą rzecz- schronienie.
W chwili obecnej przebywa u nas około 20 osób, matki z dziećmi. Część z dzieci od poniedziałku będzie uczęszczać do szkoły.
 
Jednocześnie zachęcamy do dalszego zaangażowania w zbiórkę i pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Będziemy na bieżąco informować o aktualnych potrzebach.
 
RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!
{"register":{"columns":[]}}