W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta dotycząca zadania pn.: "Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice"

grafika przedstawia na jasnym tle niebieskie obrazki w kształcie chmur. Po środku znajduje się napis: Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice, w ramach "Programu regionalnego wsparcia edukacji ekologicznej" na dole logo: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, WFOŚiGW oraz herb gminy Wietrzychowice. Poniżej informacja o finansowaniu

W związku z realizacją zadania pn.: „Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice” w ramach „Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” prosimy Mieszkańców o wypełnienie poniższej ankiety badającej wiedze na temat czystego powietrza.

Zadanie finansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Link do ankiety: "Dzień Czystego Powietrza i Ekologii w Gminie Wietrzychowice"

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}