W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Absolutorium dla Wójta Gminy Wietrzychowice

Zdjęcie przedstawia od lewej Zastępca Wójta Sabina Nowak, Wójt Gminy Tomasz Banek, Kierownik ZEUKiW Iwona Nowak, Sekretarz Gminy Grzegorz Kogut, Zastępca Dyrektora GCK w Wietrzychowicach Jolanta Kabat- Kozińska

Podczas wczorajszej Sesji Rady Gminy Wietrzychowie, która odbyła się w Sali Gminnego Centrum Kultury w Wietrzychowicach, radni jednogłośnie udzielili Panu Tomaszowi Bankowi Wójtowi Gminy Wietrzychowice wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2021 rok.

Jest to wyraz akceptacji realizowanych przez Wójta zadań i działań, które przyczyniają się do rozwoju gminy i polepszenia jakości życia mieszkańców naszej wspólnoty.

{"register":{"columns":[]}}