W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

67 000 zł dla Gminnego Centrum Kultury w Wietrzychowicach

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Gminne Centrum Kultury w Wietrzychowicach pozyskało dofinansowanie z Narodowego Centrum Kultury z Programu „EtnoPolska 2023”, dzięki dobrze napisanemu projektowi "GMINA WIETRZYCHOWICE BLIŻEJ REGIONALNEJ KULTURY".

Celem przedsięwzięcia jest popularyzacja folkloru, wzmacnianie lokalnej tożsamości kulturowej, aktywizacji lokalnej społeczności i międzypokoleniowej integracji.

W tegorocznej edycji programu wpłynęła rekordowa liczba 2069 wniosków, z czego dofinansowanie otrzymało zaledwie 345 beneficjentów!

W ramach realizacji projektu odbędzie się wiele wydarzeń zarówno teoretycznych jak i praktycznych, dzięki którym będzie można poznać kultywowane tradycje, obrzędy i zwyczaje naszego regionu.

{"register":{"columns":[]}}