W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

12 Małopolski Festiwal Innowacji

Plakat informacyjny dotyczący 12 edycji małopolskiego Festiwalu Innowacji

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego serdecznie zaprasza do udziału w 12 Małopolskim Festiwalu Innowacji - Będzie kreatywnie, innowacyjnie i inspirująco!

Na 12. edycję Małopolskiego Festiwalu Innowacji wraz z partnerami przygotowaliśmy ponad 50 różnorodnych wydarzeń. Wśród nich warsztaty, szkolenia, konsultacje, panele dyskusyjne czy pokazy. Udział we wszystkich jest bezpłatny!

"Innowacje w Małopolsce. Myślimy horyzontalnie"

Szczególnie serdecznie zapraszamy na konferencję główną "Innowacje w Małopolsce. Myślimy horyzontalnie", która będzie emitowana online ze studia usytuowanego w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie. Podczas spotkania porozmawiamy o tym, czy małopolska innowacyjność i kreatywność może być trampoliną do międzynarodowych sukcesów, jak zbudować i wykorzystać przewagę konkurencyjną, czy cyfrowa transformacja to bardziej szansa czy zagrożenie, jak dbać o cyberbezpieczeństwo swoje i organizacji, jak rozpoznawać i reagować na dezinformację. Tematykę tę przybliżą nam polscy i międzynarodowi eksperci oraz małopolscy przedsiębiorcy. Chwilę później odbędzie się panelowa dyskusja z cyklu "Przy kawie o innowacjach" dotycząca tematu zero waste i jego znaczenia w prowadzeniu firmy. Konferencja będzie emitowana za pośrednictwem platformy ZOOM oraz YouTube pod linkiem: https://youtu.be/eYphe1LGokQ

Podczas trwania Festiwalu premierę będzie miała tegoroczna małopolska strefa wynalazków. Z najnowszymi wynalazkami polskich firm i konstruktorów będzie można zapoznać się m.in. na kanale Innowacyjna Małopolska na YouTube.

Więcej informacji o Festiwalu, program wydarzeń oraz linki do rejestracji dostępne są na stronie innowacyjna.malopolska.pl

{"register":{"columns":[]}}