W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zapisy na przydomowe oczyszczalnie ścieków

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Urząd Gminy Somianka informuję, że w związku z pozyskaniem dofinansowania prowadzone są zapisy osób zainteresowanych pobudowaniem indywidualnej przydomowej oczyszczalni ścieków. W celu uzyskania informacji na temat planowanego zamierzenia prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 530 659 227 bądź osobisty w Urzędzie Gminy Somianka w pokoju Nr 6 w godz. 8.00-16.00 w poniedziałki, środy i czwartki, 8.00-17.00 we wtorki oraz 8.00-15.00 w piątki.

Zapisy odbywają się wyłącznie osobiście w pokoju Nr 6 Urzędu Gminy Somianka i potrwają do 15 listopada 2023 roku.

Materiały

Ankieta dotycząca budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Somianka
ANKIETA.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}