W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zakup sprzętu i wyposażenia dla OSP Somianka

Zakupiony sprzęt strażacki, ubrania specjalne,, latarki, buty

Ochotnicza Straż Pożarna w Somiance wzbogaciła się o nowy sprzęt niezbędny do prowadzenia akcji ratowniczych i usuwania skutków zagrożeń. Zadanie dofinansowano przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie w kwocie 19.506,82 zł.

Zakupiony sprzęt i wyposażenie stanowi:

  • ubranie specjalne - 4 komplety
  • buty specjalne strażackie – 4 pary
  • latarka kątowa – 4 sztuki

Zakup sprzętu ratowniczego oraz wyposażenia poprawi skuteczność i efektywność działania oraz pozytywnie wpłynie na działalność jednostki OSP Somianka. Uczestnictwo dobrze wyposażonej jednostki w akcjach ratowniczo-gaśniczych pozwoli uratować elementy środowiska, zachować jego równowagę jak również zapobiec wielu ludzkim nieszczęściom, związanym z pożarami oraz innymi klęskami żywiołowymi.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}