W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Turniej o Puchar Wójta Gminy Somianka

Zdjęcie przedstawia zwycięską drużynę chłopców z ZSP w Somiance w kategorii VII-VIII Turnieju o Puchar Wójta Gminy Somianka

W dniu 4 czerwca 2024r. na boisku Orlik w Somiance rozegrany został Turniej Piłkarski szkół podstawowych o Puchar Wójta Gminy Somianka w ramach realizowanego zadania publicznego dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. W rozgrywkach wzięło udział 16 drużyn z 5 szkół z terenu gminy: z ZSP z Woli Mystkowskiej, ZSP z Somianki, SP w Ulasku i SP w Jackowie Górnym oraz SP w Kręgach. Rozgrywki były podzielone na uczestników klas IV-VI i VII-VIII dziewcząt i chłopców. Dla dzieciaków dostępne były również dmuchańce, mobilna strzelnica, gokarty, wata cukrowa i popcorn, gry i zabawy przygotowane przez GOK Somianka oraz kiełbaski z grilla i lody.

Sędziami byli Kamil Orłowski, Paweł Gryc oraz Mariusz Skoczeń. Medale oraz puchary dla zwycięskich drużyn wręczył Wójt Gminy Somianka – Andrzej Żołyński.

Klasyfikacja:

Dziewczęta IV-VI
1. ZSP Wola Mystkowska
2. ZSP w Somiance
3. SP Jackowo Górne
4. SP Ulasek

Chłopcy IV-VI
1. ZSP Wola Mystkowska
2. ZSP Somianka
3. SP Jackowo Górne
4. SP Kręgi

Dziewczęta VII-VIII
1. SP Ulasek
2. ZSP Wola Mystkowska
3. ZSP Somianka

Chłopcy VII-VIII
1. ZSP Somianka
2. SP Ulasek 
3. ZSP Wola Mystkowska
4. SP Jackowo Górne
 

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}