W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Remont budynku świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej i zakup wyposażenia do świetlicy

Logotypy

Operacja pn. „Remont budynku świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej i zakup wyposażenia do świetlicy”

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Celem operacji jest wzmocnienie kapitału społecznego i aktywizacja społeczna poprzez organizację wydarzeń, remont budynku świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej i zakup wyposażenia do świetlicy do dnia złożenia wniosku o płatność.

Przewidywany wynik operacji: Remont budynku świetlicy wiejskiej w Wólce Somiankowskiej poprzez wymianę instalacji elektrycznej i odnowienie elewacji zewnętrznej na budynku (wyczyszczenie i pomalowanie) oraz zakup wyposażenia do świetlicy w postaci stołu do gry w tenisa stołowego, zestawów (kompletów) do gry w tenisa stołowego i krzeseł do świetlicy.

Wartość projektu: 56 967,33 zł.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 31 815,00 zł.

{"register":{"columns":[]}}