W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Plan priorytetowy dzielnicowego

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Posterunek Policji w Somiance

Rejon nr 11  

Dzielnicowy Somianka

mł. asp. Mirosław Szumowski

tel. 519-035-357, 47 704 63 21

dzielnicowy.wyszkow11@ra.policja.gov.pl

Obejmuje swym działaniem teren administracyjny gminy Somianka

Plan priorytetowy dzielnicowego

Zakładanym celem do osiągnięcia w II półroczu 2024 roku jest zapewnienie właściwego poziomu bezpieczeństwa mieszkańców, a także ograniczenie oraz przeciwdziałanie przestępstwom oraz  wykroczeniom przeciwko porządkowi i spokojowi publicznemu, także przeciwdziałanie spożywaniu alkoholu w rejonie sklepu "Alkoholowy24" w Somiance ul. Serocka 89 wraz z przystankiem autobusowym przy DK 62.

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z apelem do osób zamieszkujących w bezpośrednim sąsiedztwie wskazanego miejsca oraz przemieszczających się w jego rejonie o reagowanie na wszelkiego rodzaju przejawy łamania prawa. W szczególności o tym fakcie należy powiadomić policję lub skontaktować się z dzielnicowym.

{"register":{"columns":[]}}