W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o końcowej sprzedaży węgla

Informacja o końcowej sprzedaży węgla

Wobec znowelizowania ustawy z dnia 27 października 2022 roku o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych (Dz. U. z 2022r., poz. 2236) Urząd Gminy Somianka informuje, iż przystępuje do sprzedaży końcowej paliwa stałego z przeznaczeniem dla gospodarstw domowych. Przyjmowanie wniosków rusza od dnia 02.05.2023 r. do 30.06.2023 r.

W Gminie Somianka do sprzedaży pozostało 13,88 ton asortymentu orzech. Cena za 1 tonę paliwa stałego pozostaje bez zmian i wynosi 1 900,00 zł.

W sprzedaży końcowej węgla nie ma limitu ilościowego zakupu węgla przez gospodarstwo domowe.

Wnioski o zakup paliwa stałego rozpatrywane są przez Gminę w kolejności wpłynięcia do wyczerpania ilości paliwa stałego przeznaczonego do sprzedaży końcowej do 31 lipca 2023 r.

{"register":{"columns":[]}}