W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dowóz dzieci niepełnosprawnych

Dowóz dzieci niepełnosprawnych, u góry napis w czarnej ramce po lewej znaczek osób niepełnosprawnych: kwadratowe logo, niebieskie tło i biała osoba na wózku inwalidzkim. Pod napisem czarnobiała ikona amerykański przedstawiająca autobus szkolny widziany z przodu, światła, szyby koła, lusterka boczne i cztery białe kółka w jednym rzędzie po dwa na dachu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Somiance informuje o możliwości dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu gminy Somianka. Uczniowie mogą być dowożeni do Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Wyszkowie oraz innych szkół.

Podania można składać w terminie od 01.08.2023 r. do 11.08.2023r. w Ośrodku Pomocy Społecznej w Somiance (budynek Ośrodka Zdrowia).

{"register":{"columns":[]}}