W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Darmowe Warsztaty Kulinarne

Zdjęcie przedstawia grupę dzieci i Pań z KGW Somianka, które tłumaczą dzieciom jak krok po kroku zrobić babkę wielkanocną, jedno dziecko miesza robotem kuchennym powstałą masę pod czujnym okiem Pani Instruktor. Na stole widać produkty potrzebne do przygotowania babek.

W piątek 22 marca przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich w Somiance odbyły się darmowe warsztaty kulinarne na których dzieciaki przygotowywały Babki wielkanocne, które okazały się banalnie proste dla naszych małych kucharzy 🙂 Przepis: 2 szklanki mąki, pół szklanki cukru, łyżeczka proszku do pieczenia, 1 opakowanie cukru wanilinowego, 0,5 łyżeczki sody, szklanka mleka, 2 jajka i 3/4 szklanki oleju – mieszamy w jednej misce i delikatnie przekładamy do foremek. Pieczemy 25 minut w 180 stopniach. GOTOWE! 🙂 Łasuchy mogły udekorować babki ulubionymi owocami, lukrem lub słodką posypką. Były to pierwsze zajęcia kulinarne z KGW. Dziękujemy za mile spędzony czas i zapraszamy na następne zajęcia! 🙂

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}