W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Czyste powietrze

Czyste powietrze

Dla osób fizycznych, które zamierzają składać wnioski o przyznanie dofinansowania z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej lub Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej niezbędne jest posiadanie zaświadczenia potwierdzającego wysokość przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego. Dochód weryfikowany jest zgodnie z ustawą z dnia 28 listopada 2003 r. o świadczeniach rodzinnych (t. j. Dz. U. z 2024 r., poz. 323 z późn. zm.). 

Dla wniosków złożonych do 31.07.2024r. dochód ustalany jest na podstawie dochodów osiągniętych w 2022 r., a dla wniosków złożonych od 01.08.2024r. dochód jest ustalany za rok 2023 r.
 

Materiały

Wniosek Czyste powietrze
wniosek​_czyste​_powietrze.docx 0.06MB
Klauzula informacyjna RODO
klauzula​_RODO​_CP.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}