W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Adaptacja pomieszczeń w budynku gminnym w miejscowości Somianka-Parcele na potrzeby działalności kulturowej lokalnej społeczności

logotypy projektu

Operacja pn.

„Adaptacja pomieszczeń w budynku gminnym w miejscowości Somianka-Parcele na potrzeby działalności kulturowej lokalnej społeczności”

współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”  Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Celem operacji jest zachowanie dziedzictwa lokalnego na obszarze wiejskim i popularyzacja działalności kulturowej lokalnej społeczności poprzez remont pomieszczeń w budynku gminnym w miejscowości Somianka-Parcele.

Przewidywany wynik operacji: Adaptacja pomieszczeń w budynku gminnym na potrzeby działalności kulturowej lokalnej społeczności poprzez wykonanie robót remontowych i robót w zakresie instalacji elektrycznej.

Wartość projektu: 274 541,35 zł.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 95 445,00 zł.

{"register":{"columns":[]}}