W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na III sesję Rady Gminy IX kadencji

Zaproszenie na III sesję Rady Gminy IX kadencji
2024-06-14 10:00
 

Urząd Gminy Sawin, Sawin Chutecka 12 Sala konferencyjna
 • KIEDY

  14 czerwca 2024 (piątek)

  godz. 10:00

  DODAJ DO KALENDARZA
 • GDZIE

  Urząd Gminy Sawin

  Sawin Chutecka 12

  Sala konferencyjna

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia

Uprzejmie proszę o wzięcie udziału w obradach III Sesji Rady Gminy Sawin IX kadencji, która odbędzie się w dniu 14 czerwca 2024 r. (piątek) o godz.10:00 Posiedzenie odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy.

Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
 2. Ustalenie i przyjęcie porządku obrad.
 3. Podjęcie uchwał w sprawie:
  1. udzielenia dotacji na prace konserwatorskie lub roboty budowlane przy zabytkach znajdujących się na terenie Gminy Sawin wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków w ramach środków pozyskanych z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
  2. udzielenia dotacji na prace konserwatorskie lub roboty budowlane przy zabytkach znajdujących się na terenie Gminy Sawin wpisanych do rejestru zabytków lub gminnej ewidencji zabytków w ramach środków pozyskanych z Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
  3. zmian w budżecie gminy na 2024 rok;
  4. zmian w wieloletniej prognozie finansowej;
 4. Wolne wnioski, sprawy różne i zakończenie obrad sesji Rady Gminy Sawin.

 

 

 

 

 

Przewodnicząca Rady

Gminy Sawin

Teresa Krzeszczyk

{"register":{"columns":[]}}