Kurs na kombajn zbożowy w Sawinie
Mieszkańcy Gminy Sawin oraz okolic będą mogli skorzystać z możliwości udziału w kursie na kombajn zbożowy. Szkolenie odbędzie się 3 czerwca 2026 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Sawinie.
Kurs skierowany jest przede wszystkim do rolników, osób pracujących w gospodarstwach rolnych, młodzieży planującej zdobycie praktycznych kwalifikacji, a także wszystkich zainteresowanych obsługą maszyn rolniczych.
Udział w szkoleniu to dobra okazja do poszerzenia swoich umiejętności oraz przygotowania się do pracy z maszynami wykorzystywanymi w rolnictwie, szczególnie przed sezonem intensywnych prac polowych.
Organizator informuje również o promocji: druga maszyna gratis. W ramach dodatkowej maszyny dostępne są: sieczkarnia oraz prasa.
Szczegółowe informacje oraz zapisy prowadzone są pod numerem telefonu:
533 377 623
Więcej informacji można znaleźć również na stronie organizatora:
www.szkoltex.pl
Zachęcamy mieszkańców zainteresowanych zdobyciem nowych kwalifikacji do kontaktu z organizatorem i udziału w kursie.