W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja dotycząca odbioru folii rolniczych

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

INFORMACJA

                    DOTYCZĄCA ODBIORU FOLII ROLNICZYCH

Wójt Gminy Sawin informuje, że planowana jest zbiórka  folii rolniczych:

  • czarnych i czarno-białych,    

  • po sianokiszonce biało/zielona,                                                                                     

  • tunelowej,                                                                                                                                 

  • worków po nawozach  oraz typu Big- Bag

Nie jest planowany odbiór: sznurków, siatek, węży nawadniających.

Rolnicy zobowiązani będą  do wysegregowania odpadów na poszczególne frakcje  oraz oczyszczenia z błota, ziemi, reszek organicznych i pozbawienia z innej zawartości. Odpady powinny być przesortowane.

Prosimy o zgłoszenie  deklaracji  (w kg) zamiaru  oddania w/w odpadów  w pokoju nr 209 Urzędu Gminy, lub telefonicznie pod numerem  82  544 43 84, w terminie do 28 czerwca (piątek) br.

W przypadku otrzymania deklaracji zapewniającej bezpłatny odbiór przez odbiorcę, niezwłocznie poinformujemy Państwa o miejscu odbioru folii rolniczej, który planowany jest na III kwartał 2024 r.

{"register":{"columns":[]}}