W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wyciąg nart wodnych

widok na wyciąg nart wodnych w Margoninie, po lewej drewniany budynek techniczny, w centrum na pierwszym planie fragment pomostu startowego z drewna i metalu, na pomoście stoją ludzie czekający w kolejce na start i obserwujący innych użytkowników wyciągu, w tle widok na jezioro i elementy wyciągu - liny nad wodą, przeszkody na wodzie

INFORMACJA

Informujemy, że w dniach 14-15.08.2023r. wyciąg nart wodnych będzie czynny w godzinach 14:00-20:00.

 

Wyciąg nart wodnych na Jeziorze Margonińskim został uruchomiony w 2011 roku. Jest to wyciąg typu RIXEN, zbudowany w 2010 roku, 4-słupowy, o długości 960 m i wysokości liny głównej – 10 metrów. Długość lin ciągnących – 17,80 m.

W skład wyciągu wchodzi także wakepark, na którym rozmieszczone są następujące przeszkody:

  1. Kicker M – 270/205/90 długość/szerokość/wysokość – 3 szt.
  2. Kicker L - 1 szt.
  3. Kicker XL – 445/150/130 długość/szerokość/wysokość – 1 szt.
  4. Slider – 1 szt.

Przy wyciągu nart wodnych w Margoninie działa również szkółka Wakeboardowa. Zajęcia są prowadzone każdego roku od maja do września, 2 razy w tygodniu przez trenera szkółki Mateusza Majchrzaka. Dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Margonin, dzieci i młodzież należąca do szkółki korzysta z atrakcyjnych zniżek na zakup karnetów.

W roku 2015 po raz pierwszy w historii Polski Mistrzostwo Europy w Wakeboardzie zdobyła mieszkanka Gminy Margonin – Magdalena Kado. Wśród Klubowiczów jest również Mistrz Polski Juniorów – Mateusz „Mucha” Muszyński.

Materiały

Wyciąg nart wodnych - aktualności

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}