W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Boiska wielofunkcyjne

bieżnia z czerwoną nawierzchnią i białymi liniami, za nią boisko z nawierzchnią z trawy i białymi liniami wyznaczającymi pole gry

Aktualnie w Gminie Margonin znajduje się pięć boisk wielofunkcyjnych w miejscowościach: Próchnowo, Radwanki, Adolfowo, Kowalewo i Zbyszewice. W przyszłości planowana jest budowa boisk w kolejnych miejscowościach.

Boisko w Próchnowie jest wzorowane na wielofunkcyjnym Orliku, ale zamiast poliuretanu ma specjalną nawierzchnię, która nie dość, że jest trwalsza to zimą łatwo może się zamienić w bezpieczne lodowisko. Oddane do użytku w 2013 roku, cieszy się dużą atrakcyjnością wśród dzieci i młodzieży bez względu na porę roku.

Boisko o podobnym rodzaju nawierzchni znajduje się przy Szkole Podstawowej w Radwankach. Zostało ono oddane do użytku rok później, tj. w 2014 r.

Kolejną inwestycją jest boisko wielofunkcyjne o nawierzchni z trawy syntetycznej, które znajduje się w miejscowości Adolfowo. Boisko przeznaczone jest przede wszystkim do gry w piłkę nożną, rugby i football amerykański. Obiekt został oddany do użytku w czerwcu 2016 r.

Następne boisko powstało w Zbyszewicach. Posiada wytrzymałą i nie wymagającą drogiej konserwacji powierzchnię z polipropylenu. Boisko zostało oddane do użytku w lipcu 2017 r.

Kolejną inwestycją jest boisko wielofunkcyjne w Kowalewie z wytrzymałą nawierzchnią z poliuretanu. Obiekt został oddany do użytku we wrześniu 2017 r.

Najnowszą inwestycją jest boisko wielofunkcyjne w w Lipinach oddane do użytku 2022 r.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}