W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wędkarstwo

skrzynia z karpiami przeznaczonymi do zarybienia Jeziora Margonińskiego

Nie ma wątpliwości, że gmina Margonin cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród wędkarzy. W swoim zasobie gmina ma do zaoferowania Jezioro Margonińskie, Jezioro Zbyszewickie i zbiornik „Rutki”. Dzięki temu, że dwa razy w roku jeziora są sukcesywne zarybiane i brak jest masowych odłowów wędkujący mają okazję na pełne wykorzystanie możliwości tutejszych łowisk. Do jezior wpuszczany jest narybek szczupaka, sandacza, węgorza, kroczek karpia oraz suma i płoci.

Wędkarstwo każdego roku przyciąga do Margonina i Zbyszewic dużą grupę osób zainteresowanych, szczególnie w okresie letnim. Dla wędkarzy w ciągłej sprzedaży i w atrakcyjnych cenach są pozwolenia wędkarskie, które mają charakter bardzo elastyczny i dostosowany do potrzeb osób zainteresowanych. W tym roku jako nowość wprowadzone zostały preferencje cenowe dla mieszkańców Miasta i Gminy Margonin, którzy rozliczają podatek PIT na terenie Gminy Margonin. Jest to kolejny przywilej wprowadzony dla osób zamieszkałych na terenie gminy.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}