W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Sala sportowa

wnętrze sali sportowej w Margoninie, widok na niebiesko-pomarańczowe boisko ze sztuczną nawierzchnią z liniami w kolorach białym, pomarańczowym, żółtym, czarnym, w tle zawodnicy grający w piłkę nożną, za nimi bramka z czerwono-białym obramowaniem

Sala sportowo-widowiskowa to obiekt o całkowitej powierzchni użytkowej 1878,37 m2, oddana do użytku w 2011 roku. Posiada dużą arenę sportową o powierzchni 1459,35 m2 z boiskami do piłki ręcznej, koszykówki i siatkówki wraz z trybunami dla 200 osób. Za pomocą kurtyn istnieje możliwość podziału sali na 3 mniejsze boiska. Po rozstawieniu demontowanej sceny sala może służyć licznym imprezom okolicznościowym.

Wszystkie pomieszczenia posiadają funkcjonalne połączenia z szatniami wraz z zapleczem sanitarnym. Sala wyposażona jest także w pokój trenerów i pierwszej pomocy. Obiekt posiada platformę na schodach łącznika, podjazd oraz toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Sala sportowo-widowiskowa połączona jest z budynkiem Zespołu Szkół w Margoninie łącznikiem, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z niej przez młodzież szkolną na lekcjach wychowania fizycznego.

Sala mieści się przy ul. Polnej 6 w Margoninie

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}