W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Plaża i zjeżdżalnie wodne

widok na kompleks zjeżdżalni wodnych na plaży w Margoninie, od lewej: zjeżdżalnia pomarańczowa, czerwono-żółta, żółta, niebieska, fioletowa, z przodu wodny plac zabaw dla dzieci, teren zjeżdżalni ogrodzony metalowym ogrodzeniem, na plaży i terenie zjeżdżalni tłum ludzi

Kompleks zjeżdżalni wodnych wraz z placem zabaw dla dzieci powstał w obrębie plaży miejskiej w Margoninie w 2013 roku. Przedsięwzięcie znajduje się w pobliżu obiektów restauracyjno-noclegowych oraz elektrycznego wyciągu nart wodnych co sprawia, że obiekt doskonale wpisuje się w szereg działań mających na celu rozbudowę infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej. Z parku wodnego mogą korzystać zarówno mieszkańcy jak i turyści odwiedzający gminę. Długość poszczególnych rynien dopasowana jest do stopnia trudności i uzyskanych wrażeń co sprawia, że korzystanie z niej jest bezpieczne zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Rodzaje zjeżdżalni

Dla wszystkich:

  • Rodzinna (czerwona) – dł. 21,5 m
  • Anakonda (niebieska) – dł. 80 m

Od 8 lat lub 1,2m wzrostu:

  • Pontonowa (różowa) – dł. 103,75 m

Od 10 lat:

  • Kamikaze (żółta) – dł 27,5 m

Od 15 lat:

  • Turbo (pomarańczowa) – dł. 62,25 m

Plac zabaw dla dzieci o głębokości 0,30 – 0,45 m.

Badania wody

Badania wody na kąpielisku w trakcie sezonu wykonywane są co 2 tygodnie. Gmina Margonin jako jedna z nielicznych oprócz wymaganych przez Państwową Inspekcję Sanitarną podstawowych badań wody przeprowadza również dodatkowe, niewymagane przepisami badania.

Materiały

Plaża i zjeżdżalnie wodne - aktualności

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}