W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Harmonogram wywozu odpadów

Harmonogram wywozu odpadów na rok 2024

EcoHarmonogram

Na stronie internetowej MASTER-Odpady i Energia Sp. z o.o. uruchomiono moduł dzięki któremu można wygenerować harmonogram wywozu odpadów dla swojej posesji a także pobrać darmową aplikację mobilną "EcoHarmonogram", która umożliwia łatwy dostęp do zawsze aktualnego harmonogramu odbioru odpadów z konkretnej ulicy.

Logo EkoHarmonogram

 

Poniżej zamieszczamy nowy harmonogram wywozu odpadów komunalnych obowiązujący na terenie gminy w roku 2024, z podziałem na odpady zmieszane i selektywne (papier, szkło, plastik), popiół, a także bioodpady zielone oraz kuchenne.
Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem i zwrócenie uwagi, że nie wszystkie rozkłady ulic tzw. „trasówki” pokrywają się z dotychczasowymi trasami.

Materiały

Harmonogram wywozu odpadów zmieszanych i segregowanych w 2024 roku
harmonogram​_pdf​_2024.pdf 0.19MB
{"register":{"columns":[]}}