W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zbiórka elektrośmieci w parafiach dekanatu Kalwaria Zebrzydowska

20.06.2024

W parafiach dekanatu Kalwaria Zebrzydowska odbędzie się zbiórka elektrośmieci przez Firmę Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Plansza - zbiórka elektrośmieci

Zbiórka dotyczy zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV, AGD, pralki, telewizory, komputery). Przychody z akcji pozwolą na wsparcie polskich misjonarzy w Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszych rodaków na Wschodzie (Ukraina, Białoruś, Kazachstan).

Daty i miejsca zbiórek:

  • Barwałd Górny – parking pod kościołem – 4 lipca do godz. 16:00,
  • Brody – parking OSP – 5 lipca do godz. 13:00,
  • Przytkowice – parking OSP – 5 lipca do godz. 9:00,
  • Stanisław Dolny – parking przy plebanii – 5 lipca do godz. 11:00,
  • Zebrzydowice – parking pod kościołem – 6 lipca do godz. 11:30,
  • Leńcze – parking przy plebanii – 6 lipca do godz. 12:00.

Mieszkańcy, którzy chcą uzyskać certyfikat potwierdzający oddanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, winni skontaktować się bezpośrednio z Firmą Green Office Ecologic Spółka z o.o. Proboszczowie poszczególnych parafii zwracają się z prośbą o dostarczanie sprzętu w dniu zbiórki, aby nie zostały one wcześniej "poddane lokalnemu recyclingowi" i aby dochód z niej wspomógł dzieło misyjne.

W razie pytań należy skontaktować się z Referatem Gospodarki Komunalnej pod nr tel. 33 4721 012.

Materiały

Referat Gospodarki Komunalnej
{"register":{"columns":[]}}