W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego

17.11.2022

Burmistrz Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej uprzejmie informuje, że wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego na okres realizacji do 31 grudnia 2022 r. należy składać w Urzędzie Miasta Kalwarii Zebrzydowskiej w terminie do 21 listopada 2022r. (poniedziałek) do godziny 14:00.

Tablica informacyjna - Wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego

Powyższe wynika z konieczności określenia przez Gminę Kalwaria Zebrzydowska konkretnych ilości zapotrzebowania w zamówieniu z podmiotem dostarczającym paliwo stałe oraz w celu zapewnienia mieszkańcom jak najszybszej możliwości odbioru węgla do końca 2022r.

Wnioski, które wpłyną po wyznaczonym terminie, zostaną ujęte na liście rezerwowej.
Wnioski o zakup preferencyjny paliwa stałego na okres od 1 stycznia do 30 kwietnia 2023 r. można składać w terminie późniejszym.

Więcej - Informacja w sprawie preferencyjnego zakupu węgla przez osoby fizyczne

 

{"register":{"columns":[]}}