W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Osiągnięte przez Gminę Hażlach poszczególne poziomy

Materiały

Osiągnięte przez Gminę Hażlach w 2021 roku poziomy przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych; recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami innych niż niebezpieczne odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania
Osiagniete​​_poziomy​​_2021​.docx 0.02MB
Osiągnięte przez Gminę Hażlach w 2021 roku poziomy przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych; recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami innych niż niebezpieczne odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania (dostępne cyfrowo)
Osiagniete​​_poziomy​​_2021​​_dostepne​​_cyfrowo.docx 0.02MB
Osiągnięte przez Gminę Hażlach w 2022 roku poziomy według ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach
Osiagniete​_poziomy​_2022.docx 0.02MB
Osiągnięte przez Gminę Hażlach w 2022 roku poziomy według ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (dostępne cyfrowo)
Osiagniete​_poziomy​_2022​_dostepne​_cyfrowo.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}