W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

System rezerwacji boiska sportowego Orlik

Szybka rezerwacja, zawsze aktualny grafik, bezpieczne płatności, łatwe rozdzielenie kosztów rezerwacji...

Orlik - już od teraz rezerwacja on-line dzięki aplikacji BallSquad.

Zapraszamy do rezerwacji poprzez link: BallSquad.  

Na czym to polega?

Już od teraz nasza szkoła umożliwia rezerwację boiska Orlik - boiska piłkarskiego, boiska do koszykówki oraz piłki siatkowej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej BallSquad. To rozwiązanie z zakresu smart city, dzięki któremu mieszkańcy łatwiej znajdą odpowiadający im obiekt, a także sfinalizują formalności, wykorzystując do tego tylko telefon komórkowy lub komputer.

Jak to działa?

Sam proces rezerwacji przebiega wyłącznie poprzez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej. Aby wynająć boisko w określonych godzinach, nie jest już potrzebne podpisywanie umów w wersji papierowej oraz dodatkowe formalności. Wystarczy wejść na stronę BallSquad oraz znaleźć dogodny termin i obiekt do wynajęcia. Jest to prostsze dzięki dostępnej mapie, zdjęciom oraz wyszukiwarce miejsc.

Jakie są z tego korzyści dla mieszkańców?

Dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest możliwość dokonania płatności on-line. To jednak nie wszystko. Opłata za wynajem boiska może być rozdzielana między wszystkich uczestników gry. Dodatkowo rezerwacja może być dokonana jednorazowo lub długoterminowo – to rozwiązanie korzystne dla osób, chcących spotykać się na wspólnych rozgrywkach cyklicznie.

Aplikacja pomaga także w sieciowaniu miłośników konkretnych dyscyplin sportu z całej Trzcianki, którzy wcześniej nie wiedzieli o swoim istnieniu. Można w niej stworzyć własny profil gracza, wybierając ulubione dyscypliny oraz zaznaczając obszar Trzcianki w którym jest możliwy udział w rozgrywkach. W oparciu o te informacje są przesyłane powiadomienia na temat utworzonych rezerwacji i poszukiwania zawodników do wspólnej gry.

Korzystając z naszej aplikacji:

  • szybciej utworzysz rezerwację on-line,
  • zyskujesz stały dostęp do aktualnych grafików,
  • opłacasz rezerwacje przy użyciu bezpiecznych płatności on-line,
  • możesz rozdzielać koszty rezerwacji pomiędzy wszystkich uczestników gry.

Materiały

System rezerwacji boiska sportowego Orlik
{"register":{"columns":[]}}