W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

System rezerwacji boiska sportowego Orlik

Szybka rezerwacja, zawsze aktualny grafik, bezpieczne płatności, łatwe rozdzielenie kosztów rezerwacji...

Orlik - już od teraz rezerwacja on-line dzięki aplikacji BallSquad.

Zapraszamy do rezerwacji poprzez link: BallSquad.  

Na czym to polega?

Już od teraz nasza szkoła umożliwia rezerwację boiska Orlik - boiska piłkarskiego, boiska do koszykówki oraz piłki siatkowej z wykorzystaniem aplikacji mobilnej BallSquad. To rozwiązanie z zakresu smart city, dzięki któremu mieszkańcy łatwiej znajdą odpowiadający im obiekt, a także sfinalizują formalności, wykorzystując do tego tylko telefon komórkowy lub komputer.

Jak to działa?

Sam proces rezerwacji przebiega wyłącznie poprzez stronę internetową lub w aplikacji mobilnej. Aby wynająć boisko w określonych godzinach, nie jest już potrzebne podpisywanie umów w wersji papierowej oraz dodatkowe formalności. Wystarczy wejść na stronę BallSquad oraz znaleźć dogodny termin i obiekt do wynajęcia. Jest to prostsze dzięki dostępnej mapie, zdjęciom oraz wyszukiwarce miejsc.

Jakie są z tego korzyści dla mieszkańców?

Dużym ułatwieniem dla mieszkańców jest możliwość dokonania płatności on-line. To jednak nie wszystko. Opłata za wynajem boiska może być rozdzielana między wszystkich uczestników gry. Dodatkowo rezerwacja może być dokonana jednorazowo lub długoterminowo – to rozwiązanie korzystne dla osób, chcących spotykać się na wspólnych rozgrywkach cyklicznie.

Aplikacja pomaga także w sieciowaniu miłośników konkretnych dyscyplin sportu z całej Trzcianki, którzy wcześniej nie wiedzieli o swoim istnieniu. Można w niej stworzyć własny profil gracza, wybierając ulubione dyscypliny oraz zaznaczając obszar Trzcianki w którym jest możliwy udział w rozgrywkach. W oparciu o te informacje są przesyłane powiadomienia na temat utworzonych rezerwacji i poszukiwania zawodników do wspólnej gry.

Korzystając z naszej aplikacji:

  • szybciej utworzysz rezerwację on-line,
  • zyskujesz stały dostęp do aktualnych grafików,
  • opłacasz rezerwacje przy użyciu bezpiecznych płatności on-line,
  • możesz rozdzielać koszty rezerwacji pomiędzy wszystkich uczestników gry.

Materiały

System rezerwacji boiska sportowego Orlik
{"register":{"columns":[]}}