W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1252N Mroczenko- Montowo na odcinku od km 4+610 do km 5+530

Grafika dekoracyjna
  • Dofinansowanie:  589 908,03 zł
  • Całkowity koszty inwestycji:  907 550,82 zł

Wnioskiem objęta była droga powiatowa Nr 1252N na odcinku o długości 0,920 km. Przebiega ona, na przebudowanym odcinku, przez obszar wsi Mroczenko i Nowe Grodziczno. 
Projekt zakładał wzmocnienie nawierzchni przez wzmocnienie podbudowy kruszywem, ułożenie warstwy wiążącej i warstwy ścieralnej na całym odcinku, poszerzenie do szerokości jezdni 5,50m, zabezpieczenie opornikiem jezdni na łukach poziomych. Wzdłuż jezdni, na całym przebudowanym odcinku, pobocze o szerokości - 0,75m z nawierzchnią gruntową, a przy krawędzi łuków wzmocnione opornikiem i tłuczniem. Wykonana została naprawa poboczy, oczyszczenie i odnowienie rowów przydrożnych.  
Projekt zakładał budowę peronu o szerokości 1,50m i oznakowanie poziome przystanku autobusowego. W ramach projektu oznakowanie pionowe zostało wymienione na odblaskowe. Na przebudowanym odcinku ustawiono znak B-33 (ograniczenie prędkości do 40 km/h) - ze względu na geometrię drogi.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}