W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów w celu uzupełnienia składu Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

07.02.2024

Ogłoszenie nr 1 1/2024 Starosty Nowomiejskiego z dnia 5 lutego 2024 r. w sprawie możliwości zgłaszania kandydatów w celu uzupełnienia składu Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Grafika dekoracyjna

 

Na podstawie art. 44 b ust. 1 i 44 c ust. 2 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2024 poz. 44 ) w zw. z § 9 ust. 1 oraz § 10 Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 25 marca 2003 roku (Dz. U. Nr 62 poz. 560) w związku z rezygnacją jednego członka Powiatowej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych w Nowym Mieście Lubawskim, Starosta Nowomiejski informuje o możliwości zgłoszenia przez działające na ternie Powiatu Nowomiejskiego organizacje pozarządowe, fundacje oraz przedstawicieli samorządu terytorialnego kandydata do tej Rady. Kandydatury z podaniem imienia, nazwiska, adresu, numeru telefonu, miejsca zatrudnienia i liczby przepracowanych lat na rzecz osób niepełnosprawnych należy złożyć w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Nowym Mieście Lubawskim ul. Rynek 1, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie pokój nr 16.
Zgłoszenie kandydata na członka rady należy złożyć w terminie 15 dni od daty opublikowania ogłoszenia w Dzienniku Urzędowym Województwa Warmińsko – Mazurskiego.

Starosta Nowomiejski
Andrzej Ochlak

{"register":{"columns":[]}}