W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacja o czasowym zamknięciu drogi

29.03.2024

Informacja o czasowym zamknięciu drogi

W związku z planowanym układaniem warstw bitumicznych (nawierzchni jezdni) w ramach inwestycji: Przebudowa drogi powiatowej Nr 1299N na odcinku Wonna - Jamielnik, wykonawca robót Colas Polska sp. z o.o. informuje, że:

  1. W dniach od 3 kwietnia 2024 do 5 kwietnia 2024 nie będzie możliwości przejazdu przez przebudowywany odcinek drogi  powiatowej na  odcinku od wiaduktu kolejowego w miejscowości Jamielnik do skrzyżowania na Iławę (ul. Lipowa). 
  2. W dniach od 8 kwietnia 2024 do 10 kwietnia 2024 nie będzie możliwości przejazdu przez przebudowywany odcinek drogi powiatowej na odcinku od wiaduktu kolejowego w miejscowości Jamielnik do skrzyżowania na Bagno (Nowe Miasto Lubawskie) (ul. Nowomiejska).

Powyższe utrudnienia będą obowiązywały w godzinach od 7.00 do 17.00. Podane terminy mogą ulegać przesunięciu w zależności od warunków atmosferycznych. Jednocześnie informujemy, że najazdy z kruszywa przy zjazdach będą zdejmowane na ul. Lipowej: 3 kwietnia 2024 r., na ul. Nowomiejskiej: 8 kwietnia 2024 r. Przepraszamy za utrudnienia.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}