W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie do udziału w kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week 2023 - Światowy Tydzień Pieniądza

10.03.2023

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) ma przyjemność zaprosić szkoły na wszystkich etapach edukacyjnych, inne placówki oświatowo-wychowawcze, a także biblioteki publiczne do udziału w międzynarodowej kampanii z zakresu edukacji finansowej Global Money Week (GMW) - Światowy Tydzień Pieniądza, 20-26 marca 2023 roku.

Global Money Week 2023 - Światowy Tydzień Pieniądza

W załączeniu przekazujemy Zaproszenie do udziału w kampanii GMW 2023 zawierające najważniejsze informacje dla zainteresowanych udziałem w tej inicjatywie. Hasło GMW 2023, które brzmi Zaplanuj swoje finanse i swoją przyszłość - Plan your money, Plant your future, ma zachęcić młodzież do patrzenia w przyszłość i poszerzenia swojej perspektywy w kwestiach społeczno-środowiskowych przy podejmowaniu decyzji finansowych.

Zwracamy się z prośbą o upowszechnienie informacji o możliwości uczestnictwa w Kampanii GMW poprzez udostępnienie linku do strony https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week lub ponowne udostępnienie postów zamieszczonych w mediach społecznościowych Urzędu KNF (FB: https://www.facebook.com/KomisjaNadzoruFinansowego/ Twitter: https://twitter.com/uknf/status/1633752262265716736?cxt=HHwWgIC2tdnBoKwtAAAA Instagram: https://instagram.com/urzad_knf).

Zaproszenie do udziału w kampanii GMW przekazujemy w gotowym pliku .pdf oraz w formacie .doc wraz z grafiką w formacie .png do ew. wykorzystania na Państwa stronach internetowych.

Udział w kampanii GMW może się odbywać poprzez przygotowanie własnej inicjatywy w dowolnej formie dostosowanej do wieku uczniów lub skorzystania z propozycji programowej GMW 2023 przygotowanej przez UKNF i inne instytucje, w tym materiałów edukacyjnych. W ramach propozycji programowej UKNF przygotował cykl 13 webinariów GMW adresowanych do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz nauczycieli.

Rejestracja na webinaria GMW odbywa się  poprzez elektroniczne formularze zgłoszeniowe dostępne przy informacjach szczegółowych nt. poszczególnych wydarzeń, link: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week/oferta_programowa

Więcej informacji nt. kampanii GMW, w tym zasady uczestnictwa oraz elektroniczny formularz zgłoszenia udziału w kampanii GMW 2023 są dostępne na stronie internetowej Komisji Nadzoru Finansowego pod adresem: https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/Global_Money_Week

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: cedur@knf.gov.pl

Czyniąc zadość wymogom nałożonym przez RODO, w załączeniu przekazujemy klauzulę informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w związku z przekazywaniem informacji o planowanych działaniach edukacyjnych, w tym o seminariach organizowanych w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

Z poważaniem

Info: Urząd Komisji Nadzoru Finansowego Polish Financial Supervision Authority
 

Materiały

Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week
Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week.docx 6.79MB
Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week
Zaproszenie​_do​_udziału​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week.pdf 0.91MB
Klauzula​_informacyjna​_w​_związku​_z​_udziałem​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week​_realizowanej​_w​_ramach​_projektu​_CEDUR​_79080
Klauzula​_informacyjna​_w​_związku​_z​_udziałem​_w​_kampanii​_Global​_Money​_Week​_realizowanej​_w​_ramach​_projektu​_CEDUR​_79080.pdf 0.45MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}