W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Weź udział w VI edycji konkursu dla startupów „Startuj z Mazowsza”!

06.06.2024

Konkurs jest dedykowany startupom, które prowadzą działalność gospodarczą na terenie województwa mazowieckiego nie dłużej niż 3 lata (licząc od 21 maja 2024 r.). Mogą one zgłaszać się w 3 kategoriach: INNO-TECH - start-up’y, które tworzą nowe produkty i procesy oraz znaczące zmiany technologiczne w produktach i procesach, obejmujące innowacje produktowe, procesowe, systemowe; SOCIAL IMPACT - start-up’y o pozytywnym oddziaływaniu na środowisko lub społeczeństwo; START - start-up’y, które tworzą innowacyjny projekt, będący na etapie Minimum Viable Product lub prototypu, które ma szanse na efektywny rozwój i skalowanie.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Zwycięski startup w każdej kategorii otrzyma nagrodę finansową w kwocie 30 000 zł.

Oprócz tego, finaliści otrzymają wsparcie medialne, możliwość nawiązania relacji biznesowych, a także pozyskania inwestora. Mają również szansę na zdobycie nagród specjalnych od partnerów konkursu.

Przyjmowanie zgłoszeń do konkursu odbywa się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online i trwa do 15 lipca 2024 r.

Więcej informacji o konkursie "Startuj z Mazowsza" oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne na stronie https://mazovia.pl/pl/konkursy/startuj-z-mazowsza-2.html.

{"register":{"columns":[]}}